Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. júla 2009

Vážny zvažuje aj odvolanie riaditeľa Slovenskej poštyMinister dopravy Ľubomír Vážny (Smer-SD) zvažuje aj odvolanie generálneho riaditeľa Slovenskej pošty, a.s. Libora Chrásta (SNS) v súvislosti so zavedením internetového diskusného projektu Poštafórum. ...Zdieľať
BRATISLAVA 3. júla (WEBNOVINY) - Minister dopravy Ľubomír Vážny (Smer-SD) zvažuje aj odvolanie generálneho riaditeľa Slovenskej pošty, a.s. Libora Chrásta (SNS) v súvislosti so zavedením internetového diskusného projektu Poštafórum. Ako pre agentúru SITA v piatok povedal hovorca ministra dopravy Stanislav Jurikovič, rozhodnutie o šéfovi pošty by malo byť známe najbližší pondelok.


Rezort dopravy potrebuje ešte bližšie vysvetlenie o uvedenom projekte, ako aj o tom, či je v súčasnosti vhodné na to vynakladať finančné prostriedky. Pošta od projektu spusteného začiatkom júla očakáva priamu komunikáciu so zákazníkmi. Hlavnou úlohou Poštafóra má byť rýchla a profesionálna odozva na všetky pripomienky, podnety, otázky a sťažnosti zákazníkov. Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Slovenskej pošty, a.s. Libor Chrást na piatkovom stretnutí s médiami informoval, že cieľom inzerátov, ktoré zabezpečila agentúra, je zvýšenie návštevnosti portálu a že pošta ich nezaplatila. S ministrom dopravy sa dohodli na zastavení reklamy pre tento projekt v médiách. Šéf pošty zároveň nevidí nič zlé na tom, že za minulý rok priznal na príjmoch, vrátane odmien okolo 5 mil. Sk (166 tis. eur). Ako povedal, peniaze čestne zarobil, priznal a nezískal ich na úkor štátneho rozpočtu. Slovenskú poštu síce vlastní štát cez rezort dopravy, hospodári však samostatne a nedostáva dotácie z rozpočtu.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Starostu Ftáčnika vinia z nečinnosti pre erotický klub
<< predchádzajúci článok
VIDEANU: Dohoda o plynovode Nabucco sa podpíše 13. júla

Vážny zvažuje aj odvolanie riaditeľa Slovenskej pošty - diskusné fórum čitateľov