Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júla 2021

Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru?Očkovacia lotéria sa má na Slovensku spustiť 1. augusta. Záujemcovia sa budú môcť registrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Informoval o tom tlačový odborZdieľať
ockovacia premia matovic 676x451 21.7.2021 (Webnoviny.sk) - Očkovacia lotéria sa má na Slovensku spustiť 1. augusta. Záujemcovia sa budú môcť registrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva financií SR.


Očkovaciu prémiu z lotérie bude môcť získať každý, kto sa už dal alebo sa ešte len dá zaočkovať. Zaočkovaná osoba sa musí od 1. augusta zaregistrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry.

Do žrebovania sa budú môcť zapojiť všetci zaočkovaní, bez ohľadu na to, kedy a aká vakcína im bola podaná.

„Keď sa zaočkovaní prihlásia, automaticky v nej ostávajú počas všetkých kôl žrebovania. Čím skôr sa teda zaočkujú, tým budú mať väčšiu šancu na výhru,“ uviedol rezort. Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov automaticky zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru.


Zdroj: Webnoviny.sk - Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru? © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Môžete sa podpísať do kondolenčných kníh na pamiatku Lasicu a Kubánku, nájdete ich v budove ministerstva
<< predchádzajúci článok
Naď podporuje skrátenie volebného moratória na dva dni, návrh považuje za dobrý

Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru? - diskusné fórum čitateľov