Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. júla 2019

STREĽBA v Kostelci nad Labem, zranená je staršia ženaČeskí policajti a záchranári zasahovali v stredu podvečer po nahlásení streľby v Kostelci nad Labem. Bola pri nej zranená staršia žena, ktorú záchranári transportovali ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR - Dušan Hein
Praha 10. júla (TASR) - Českí policajti a záchranári zasahovali v stredu podvečer po nahlásení streľby v Kostelci nad Labem. Bola pri nej zranená staršia žena, ktorú záchranári transportovali vrtuľníkom do pražskej nemocnice.


Podľa prvých informácií utrpela strelné poranenia hlavy približne osemdesiatročná žena, informoval spravodajský portál Novinky.cz.

"Môžem potvrdiť, že sme zasahovali pri staršej žene so strelným poranením, ktorú sme po ošetrení transportovali do vinohradskej nemocnice v Prahe," oznámila bez ďalších podrobností hovorkyňa záchranárov Petra Effenbergerová.

Podľa informácií z miesta záchranári zasahovali na policajnej stanici, ktorej okolie policajti uzavreli páskami. Čo presne sa v Kostelci nad Labem odohralo a za akých okolností bola žena postrelená, nie je zatiaľ jasné.

"Na miesto vyrazili mělnickí kriminalisti, od ktorých si však prípad prevzali ich kolegovia z krajského riaditeľstva," povedala policajná hovorkyňa Michaela Richterová.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Leyenová: Brexit sa môže opäť odložiť, ak Británia potrebuje viac času
<< predchádzajúci článok
Nahrávka odhaľuje spoluprácu Rusov so Salviniho stranou, rokovali o spájaní proruských síl

STREĽBA v Kostelci nad Labem, zranená je staršia žena - diskusné fórum čitateľov