22. novembra 2009

Štyri body Radivojeviča v Minsku

Slovenský hokejista Branko Radivojevič zo Spartaka Moskva bol hlavným hrdinom zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Dinama Minsk. Rodák z Piešťan strelil pri výhre 5:2 jeden gól a na ďalšie tri ...

MINSK 22. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský hokejista Branko Radivojevič zo Spartaka Moskva bol hlavným hrdinom zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Dinama Minsk. Rodák z Piešťan strelil pri výhre 5:2 jeden gól a na ďalšie tri prihrával. Vďaka štyrom bodom zo soboty má v kanadskom bodovaní na svojom konte už 20 bodov (7+13) a spolu s Kirillom Kňazevom je najproduktívnejším hráčom Spartaka. Podľa Radivojeviča o výsledku rozhodol gól, ktorý dosiahol Martin Cibák v závere prvej tretiny. "V úvodnej dvadsaťminútovke sme nehrali vôbec dobre. Našťastie pri poslednom striedaní sa nám podarilo dať gól a ten znamenal prelom v zápase. V druhej tretine sme pridali ďalšie dva góly a začali sme hru kontrolovať. Vtedy som pochopil, že v Minsku vyhráme," povedal podľa Belarushockey.com po zápase Radivojevič.

Okrem Radivojeviča sa do štatistík duelu v Minsku zapísali aj ďalší jeho krajania. Martin Cibák zaznamenal 2 body (1+1), Ivan Baranka a Štefan Ružička zo Spartaka strelili po góle a na domácej strane Richard Lintner raz asistoval.