Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. marca 2012

Sulíkovci ponúkajú za marihuanu ekonomické radySaS ponúka Smeru-SD obchod. Liberáli chcú najsilnejšej parlamentnej strane pomôcť pri ekonomických riešeniach, za čo žiadajú dekriminalizáciu marihuany. „Sme veľmi radi, že Smer ...Zdieľať
sulik BRATISLAVA 15. marca  – SaS ponúka Smeru-SD obchod. Liberáli chcú najsilnejšej parlamentnej strane pomôcť pri ekonomických riešeniach, za čo žiadajú dekriminalizáciu marihuany.


„Sme veľmi radi, že Smer reflektoval na našu ponuku v oblasti občianskych slobôd, v oblasti dekriminalizácie marihuany. Dali sme im dobrú ponuku: My vám pomôžeme s ekonomikou a riešeniami, na oplátku od nich chceme, aby nám pomohli s presadením dekriminalizácie marihuany. Mal som pocit, že to bude možné,“ vyhlásil vo štvrtok po stretnutí predstaviteľov parlamentných strán Juraj Miškov.

Podľa neho v programe Smeru riešenia chýbajú, SaS je ekonomické riešenia ochotná ponúknuť kedykoľvek. „Máme najlepší program a najlepších expertov zo všetkých strán a tá dekriminalizácia marihuany by bola vec, ktorú by sme veľmi radi presadili. Vieme si predstaviť presadzovanie programu v oblasti občianskych slobôd aj so Smerom,“ dodal Miškov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Miesto podpredsedu parlamentu opäť rozhádalo pravicu
<< predchádzajúci článok
Chronológia politikov, ktorí zostavovali vládu od roku 1992

Sulíkovci ponúkajú za marihuanu ekonomické rady - diskusné fórum čitateľov

podľa toho nadpisu15.3. 16:59:15
Sulikovci, smulikovci, smolikovci.15.3. 21:25:57