Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

26. októbra 2015

SuperStar 2015: Ktoré dievčatá postúpili do finále?Desiatka semifinalistiek má za sebou svoje vystúpenie naživo pred porotou aj divákmi SuperStar. Do veľkého finále ale mohli postúpiť len štyri z nich.Zdieľať
« SuperStar 2015: Ktoré dievčatá postúpili do finále?

 

Len štyri z nich mohli presvedčiť nielen divákov, ale aj porotu v zložení Paľo Habera, Marta Jandová, Klára Výtisková a Ondřej Soukup.

Najviac diváckych hlasov napokon získala Sabina Slepčíková.

Ďalšie tri dievčatá vyberala porota a tá rozhodla, že do finále postupujú aj Emma Drobná, Barbora Hazuchová a Veronika Danišová.

Chalani svoje prvé veľké vystúpenie prežili minulý týždeň. Po ňom ďalej postúpili Dalibor Slepčík,Daniel Křížka, Štěpán Urban a Pavol Kovaliček.

SuperStar pozná osem najlepších spevákov! Toto sú finalisti, ktorých už o týždeň uvidíte spievať na veľkom pódiu v prvom finálovom kole. Témou sú najväčšie hity všetkých čias!

Diváci z dievčenského semifinále posunuli ďalej Sabinu Slepčíkovú. Pred týždňom mal najviac hlasov od smskujúcich divákov jej brat Dalibor.

Porota sa zhodla na Barbore Hazuchovej, Veronike Danišovej a Emme Drobnej. Dievčatá sa zaradili k Danielovi Křížkovi, Pavlovi Kovalíčekovi a Štěpánovi Urbanovi.

super star 2015 finalisti

»


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Barabášov dokument Žiť pre vášeň ocenili na festivale v Tegernsee
<< predchádzajúci článok
Video: Prvý kinetický bar na svete otvorený v Rumunsku.