Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

28. júna 2007

Supravia Golf Cup 2007Súčasťou konferencie IN FÓRUM, ktorá sa konala v dňoch 14. - 15. júna v Piešťanoch bol aj prvý ročník Supravia Golf Cup 2007 v priestoroch piešťanského Spa-Golf Clubu. Supravia Golf Cup bol ...Zdieľať

BRATISLAVA 28. júna (WN/PR) - Súčasťou konferencie IN FÓRUM, ktorá sa konala v dňoch 14. - 15. júna v Piešťanoch bol aj prvý ročník Supravia Golf Cup 2007 v priestoroch piešťanského Spa-Golf Clubu.

Supravia Golf Cup bol sprievodným podujatím konferencie a zároveň miestom výnimočného stretnutia partnerov a klientov agentúry Supravia. Supravia Incoming&Incentives – priekopník v oblasti incentívneho cestovania, je aj naďalej verná imidžu inovátora a k štandardnej ponuke svojich služieb, ktoré poskytuje od roku 1991, pripája aj ponuku golfových eventov. Agentúra je členom významných medzinárodných asociácií cestovného ruchu, čo umožňuje neustále sledovanie najnovších trendov v oblasti jej pôsobenia.

Od polovice 90-tych rokov 20.storočia zažívame neobyčajný rozmach jednej z najkrajších hier na svete – golfu. Hra, ktorá spája jedinečnosť každého golfového ihriska, športový zážitok a prejav životného štýlu hráčov v pohodovom prírodnom prostredí, si našla a neustále nachádza čoraz viac priaznivcov a nadšencov aj z rád slovenských manažérov.

Rastúca ponuka golfových ihrísk na Slovensku, pestrá ponuka možností golfových ihrísk vo svete a narastajúci záujem slovenských subjektov o organizáciu golfových podujatí sú predpokladom, aby golf dokázal spájať partnerov a klientov aj takouto formou. K tomu je potrebné mať partnera, ktorý na profesionálnej úrovni prevezme starosti s organizáciou samotného golfového podujatia alebo na mieru šitého turnaja na majstrovských ihriskách v zahraničí.

Supravia Golf Cup bol rozdelený do dvoch častí: pre začiatočníkov bola pripravená Golfová akadémia pod dozorom skúsených inštruktorov, aktívni hráči sa mohli zaregistrovať pre hru Texas Scramble. Samotné podujatie bolo predzvesťou inaugurácie nového golfového portálu Supravie www.golf-travel.eu. Portál bude prezentovať v pravidelných intervaloch najrôznejšie ponuky golfových aktivít, eventov a noviniek.

Ako hovorí riaditeľka agentúry Supravia, Ing. Zita Zvaríková, ktorá už podľahla čaru golfu aj osobne a má za sebou hru na rôznych ihriskách aj v zahraničí: „ spustením portálu som si splnila svoj dávny sen – vytvoriť nový produkt – golfové podujatia, ktoré získajú určitý štandard a kvalitu organizácie prostredníctvom slovenskej cestovnej agentúry. Či už sa rozhodnete pre neľahkú hru v tajuplnej Južnej Afrike, na nepoznanej Srí Lanke alebo vás očarí exotika Dubaja, bude pre nás potešením pripraviť pre vás radu skvelých zážitkov a garanciu najvyššej kvality“.

Z nadšencov golfu, ktorí prijali pozvanie na Supravia Golf Cup, bolo však iba 6 hráčov, ktorí mohli v rukách držať vzácnu trofej počas záverečnej Garden party.
Za teplého slnečného počasia sa najviac darilo dvojici Jozef Adamkov–Tomáš Nagy s výsledným skóre 39 rán. Umiestnenie na druhom a treťom mieste vyzeralo nasledovne: 2. Dušan Korčák-Denis Schvarcz, 41 rán, 3. Mária Ovčiarková–Ľubomír Dubecký, 43 rán.

Skvelú atmosféru podujatia dotvárali výborný Berco Balogh a grilované špeciality, pripravované počas celého večera. Milovníci golfu odchádzali domov v neskorých večerných hodinách s pocitom, že urobili niečo pre seba samých, mali možnosť výmeny obchodných kontaktov a podľa ich vlastných slov – získať inšpiráciu pre svoje vlastné budúce projekty.

Bližšie informácie na http://www.travel-golf.eu

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NBS zrejme zostrí boj proti inflácii po varovaní ECB
<< predchádzajúci článok
Rozprava k návrhu novely Zákonníka práce skončila

Supravia Golf Cup 2007 - diskusné fórum čitateľov