Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

24. novembra 2010

Švajčiarska hokejová delegácia je so Steel Arénou spokojnáDelegácia švajčiarskej hokejovej reprezentácie zavítala na návštevu Košíc a skontrolovala pripravenosť Steel Arény a úrovne ubytovania pred ...Zdieľať
gooly Maskot MS 2011 vlk Goooly.Foto: SITA/Ivan FleischerKOŠICE 24. novembra (WEBNOVINY) - Delegácia švajčiarskej hokejovej reprezentácie zavítala na návštevu Košíc a skontrolovala pripravenosť Steel Arény a úrovne ubytovania pred blížiacim sa svetovým šampionátom. V Košiciach sa o stave príprav informoval osobne kormidleník národného tímu krajiny helvétskeho kríža Sean Simpson a tiež manažér seniorského mužstva Marcel Enkerli. Informuje o tom portál iihf.com. Simpson a Enkerli nešetrili slovami chvály.

"Halu poznáme, pretože sme tu v posledných rokoch hrali niekoľko turnajov. Vieme, že ide o prvotriedny hokejový stánok. Milo nás teraz prekvapilo, že tréningová plocha je skutočne bezprostrednou súčasťou haly, čo je pre nás veľmi pozitívne. Taktiež krátka vzdialenosť medzi hotelom a halou je veľké plus. Čo sa týka komfortu ubytovania, ktorý na našich hráčov v hoteli čaká, myslím si, že budú viac ako milo prekvapení. Už teraz sa tešíme, až sa sem v apríli vrátime. Bude to určite prvotriedne zorganizovaný šampionát,“ cituje iihf.com hlavného trénera švajčiarskej reprezentácie Seana Simpsona.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nitru bude v poslednom jesennom kole viesť Vrabec
<< predchádzajúci článok
Ukrajinci lákajú Lippiho na 5 miliónov eur