25. októbra 2013

Tampa zdolala Chicago, Pánik asistoval, Hossov gól na body nestačil

New York 25. októbra (TASR) - Hokejisti Chicaga Blackhawks prehrali v noci na piatok v súboji zámorskej NHL s domácou Tampou Bay 5:6 po predĺžení.

Obhajcovi Stanleyho pohára nepomohol k bodovému zisku ani gól slovenského útočníka Mariána Hossu, ktorým v 31. minúte vyrovnal na 2:2.

V drese domácich "bleskov" sa do štatistík asistenciou pri úvodnom góle zapísal Richard Pánik.

Na jediný gól svojho tímu prihral obranca Caroliny Andrej Sekera, no Hurricanes si z arény Minnesoty odviezli prehru 1:3. Štvrté víťazstvo v rade zaznamenali hráči Bostonu, ktorí zvíťazili nad San Jose 2:1 a dostali sa na čelo tabuľky Východnej konferencie pred Pittsburgh.