07. mája 2016

Tampu Bay delí jedno víťazstvo od postupu do konferenčného finále

Obranca tímu Tampa Bay Lightning Andrej Sustr a krídelník Ondrej Palat oslavujú s obrancom Jasonom Garrisonom po tom, čo Garrison strelil víťazný gól v zápase proti NY Islanders počas semifinále Východnej konferencie, 6.mája 2016, v ...

Obranca tímu Tampa Bay Lightning Andrej Sustr a krídelník Ondrej Palat oslavujú s obrancom Jasonom Garrisonom po tom, čo Garrison strelil víťazný gól v zápase proti NY Islanders počas semifinále Východnej konferencie, 6.mája 2016, v New Yorku. Foto: TASR/AP
New York 7. mája (TASR) - Hokejistov Tampy Bay delí už len jedno víťazstvo od postupu do finále play off Východnej konferencie NHL. Vo štvrtom semifinálovom súboji zvíťazili "blesky" v noci na sobotu na ľade New Yorku Islanders 2:1 po predĺžení a v sérii vedú 3:1 na zápasy. O ich triumfe rozhodol v 62. minúte obranca Jason Garrison.