Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

05. júna 2006

Termálne kúpalisko Podhájska vlani s rastom tržieb o pätinuSpoločnosť Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb utŕžila 58,1 mil. Sk, čo znamenalo medziročný nárast o 20,6 %. Ako ďalej vyplýva z informácií ...Zdieľať

BRATISLAVA 5. júna (WN/SITA) - Spoločnosť Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. v minulom roku z predaja vlastných výrobkov a služieb utŕžila 58,1 mil. Sk, čo znamenalo medziročný nárast o 20,6 %. Ako ďalej vyplýva z informácií zverejnených v Obchodnom vestníku na www.epi.sk, výrobnú spotrebu evidovala firma v objeme 24,5 mil. Sk, čo bolo medziročne viac o 10,5 %. Pridaná hodnota však firme vzrástla o takmer 37 % na vlaňajších 37,4 mil. Sk.

Termálne kúpalisko Podhájska ukončilo vlaňajšie hospodárenie s čistým ziskom vo výške 11,9 mil. Sk, zatiaľ čo rok 2004 uzavrelo so ziskom po zdanení v objeme 6,3 mil. Sk. Vlaňajší zisk z hospodárskej činnosti vo výške 15,1 mil. Sk mierne znížila strata z finančnej činnosti na úrovni 309 tis. Sk. Kúpalisko koncom vlaňajška disponovalo bilančnou sumou 56,5 mil. Sk, z toho dlhodobý hmotný majetok tvoril 92 %. Vlastné imanie krylo majetok čiastkou 53,1 mil. Sk, záväzky dosiahli 2,8 mil. Sk.

Slaná termálna voda termálneho kúpaliska v Podhájskej porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori priaznivo pôsobí na reumatizmus, dnu, bolesti chrbtice, kĺbové ochorenia, ale aj na cievne, ekzémové či prieduškové ochorenia. Takisto pôsobí aj na doliečenie zlomenín, zmierňuje bolesti a stimuluje štítnu žľazu. Kúpalisko ponúka možnosť kúpania celoročne.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Riaditeľ skalickej nemocnice vníma postup ÚDZS ako neetický
<< predchádzajúci článok
V ročných zúčtovaniach poistného môžu byť nepresnosti

Termálne kúpalisko Podhájska vlani s rastom tržieb o pätinu - diskusné fórum čitateľov