Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. februára 2024

Tisíce Čechov vyjadrilo podporu Ukrajine pri príležitosti druhého výročia začiatku ruskej invázie na Ukrajine (video)Tisíce ľudí sa v sobotu zišli v centre českého hlavného mesta, aby vyjadrili podporu Ukrajine. Ľudia na Staromestské námestie v Prahe prišli s vlajkami Ukrajiny, Európskej únie ...Zdieľať
snimka obrazovky 257 e1708792468329 676x344 24.2.2024 (SITA.sk) - Tisíce ľudí sa v sobotu zišli v centre českého hlavného mesta, aby vyjadrili podporu Ukrajine. Ľudia na Staromestské námestie v Prahe prišli s vlajkami Ukrajiny, Európskej únie a Severoatlantickej aliancie aj s transparentmi na podporu napadnutej krajiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Míting pri príležitosti druhého výročia začiatku ruskej vojny proti Ukrajine otvoril príhovorom český prezident Petr Pavel. Informuje o tom spravodajský web Novinky.cz.

„Je to vojna proti spôsobu života, ktorý vedieme, proti svetu, v ktorom platia pravidlá, proti svetu, v ktorom majú aj menší nárok na svoje miesto pod slnkom," povedal podľa webu TN.cz o ruskej agresii proti Ukrajine český prezident.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Tisíce Čechov vyjadrilo podporu Ukrajine pri príležitosti druhého výročia začiatku ruskej invázie na Ukrajine (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia vyšetrovala nehodu, ktorá sa stala na Panónskej ceste v Bratislave (foto)
<< predchádzajúci článok
Kandidátku Maďarskej aliancie do eurovolieb povedie József Berényi (foto)