Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

17. marca 2020

Toma Hanksa s manželkou prepustili z nemocnice, sú v domácej karanténeInformácie o prepustení z nemocnice predtým priniesli aj americké médiá, podľa ktorých sa dvojica nachádzala v nemocnici v meste Gold Coast v austrálskom štáte Queensland.Zdieľať
Tom

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka, herečka Rita Wilsonová, boli po piatich dňoch od zistenia nákazy koronavírusom prepustení z austrálskej nemocnice. Zatiaľ zostávajú v domácej v karanténe vo svojom dome v Austrálii. Agentúru DPA o tom v pondelok informovala hercova hovorkyňa.


Informácie o prepustení z nemocnice predtým priniesli aj americké médiá, podľa ktorých sa dvojica nachádzala v nemocnici v meste Gold Coast v austrálskom štáte Queensland.

Hanksa s manželkou pozitívne testovali minulý týždeň. Hanks, hviezda filmov Philadelphia či Forrest Gump, o tom informoval v stredu na svojom účte na Twitteri. Počas pobytu v Austrálii, kam prišiel Hanks v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho, sa im zvýšila telesná teplota.

Hanks bol v meste Gold Coast na tzv. predprodukcii filmu o Elvisovi Presleym, ktorý nakrúca austrálsky režisér Baz Luhrmann a v ktorom má Hanks stvárniť Elvisovho dlhoročného manažéra. Po zistení koronavírusu ďalšie práce na filme nateraz pozastavili.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Muzikál Cats ovládol tohtoročné ceny Zlatá malina udeľované najhorším filmom.
<< predchádzajúci článok
OneRepublic ohlásili vydanie nového albumu HUMAN. S touto správou svet obletel i nový videoklip „Didn’t I“

Toma Hanksa s manželkou prepustili z nemocnice, sú v domácej karanténe - diskusné fórum čitateľov