Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. augusta 2022

Tragická dopravná nehoda v Poprade si vyžiadala život muža, nemal na sebe reflexné prvkyDopravná nehoda v Poprade si v utorok necelú hodinu pred polnocou vyžiadala život chodca, 48-ročného Popradčana. Stalo sa tak na štátnej ceste I/66, konkrétne Hlavnej ulici v mestskej časti Matejovce. Ako v ...Zdieľať
umrtie 676x376 17.8.2022 (Webnoviny.sk) - Dopravná nehoda v Poprade si v utorok necelú hodinu pred polnocou vyžiadala život chodca, 48-ročného Popradčana. Stalo sa tak na štátnej ceste I/66, konkrétne Hlavnej ulici v mestskej časti Matejovce. Ako v stredu informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, 59-ročný vodič osobného auta z doposiaľ nezistených príčin na priechode pre chodcov zachytil miestneho muža.


Chodec podľa hovorkyne nemal na sebe viditeľne umiestnené reflexné prvky. Pri dopravnej nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým podľahol. Kežmarčana polícia na mieste podrobila dychovej skúške, jej výsledok bol negatívny. Vec prevzal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade, ktorý vedie trestné vo veci trestného činu usmrtenia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Tragická dopravná nehoda v Poprade si vyžiadala život muža, nemal na sebe reflexné prvky © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zažiť Tour de France môžete aj vy. V nedeľu môžete absolvovať L’Etape Slovakia v Bratislave a okolí
<< predchádzajúci článok
Čakáte bábätko? Union má preň nachystané najväčšie množstvo výhod