Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. januára 2020

Trnavská polícia rieši šokujúci prípad. Muž sa prišiel priznať, že pred rokmi zavraždil ženu


Tagy: vražda

Šokujúci prípad rieši trnavská krajská polícia. Asi pol hodinu po polnoci prišiel na Obvodné oddelenie v Trsticiach 28-ročný muž a policajtom oznámil, že pred niekoľkými rokmi zavraždil ...Zdieľať
policia 676x380 14.1.2020 (Webnoviny.sk) - Šokujúci prípad rieši trnavská krajská polícia. Asi pol hodinu po polnoci prišiel na Obvodné oddelenie v Trsticiach 28-ročný muž a policajtom oznámil, že pred niekoľkými rokmi zavraždil ženu.


Ako informovali policajti na sociálnej sieti, hliadka oznámenie muža, ktorý bol zjavne pod vplyvom omamných látok, preverila a v rodinnom dome bolo v uzatvorenom priestore pod schodiskom nájdené ľudské torzo zabalené v koberci. Totožnosť zatiaľ nie je známa.

Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ s tímom a v týchto chvíľach ešte stále prebieha obhliadka miesta činu. Nariadená bola pitva, polícia vykonáva všetky potrebné procesné úkony. Viac informácií polícia poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavská polícia rieši šokujúci prípad. Muž sa prišiel priznať, že pred rokmi zavraždil ženu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: vražda
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Desaťtisíce ľudí evakuovali z okolia sopky Taal, vedci očakávajú veľkú erupciu
<< predchádzajúci článok
Pri požiari v Košiciach zahynuli tri deti, na mieste zasahujú hasiči

Trnavská polícia rieši šokujúci prípad. Muž sa prišiel priznať, že pred rokmi zavraždil ženu - diskusné fórum čitateľov