![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Piatok 19.12.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Judita
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
05. marca 2017
Trump obviňuje Obamu z odpočúvania svojich telefonátov
Na kombosnímke zľava: Budúci prezident USA Donald Trump a súčasný prezident Barack Obama.
Zdieľať
Na kombosnímke zľava: Budúci prezident USA Donald Trump a súčasný prezident Barack Obama. Foto: TASR/APHovorca bývalého prezidenta Kevin Lewis však označil podľa agentúry Reuters toto Trumpovo tvrdenie ako "jednoducho nepravdivé".
Trump v sérii svojich nazlostených tweetov zo sobotného rána naznačil, že jeho predchodca v Bielom dome stojí za politicky motivovaným sprisahaním s cieľom rozvrátiť jeho predvolebnú kampaň.
Toto Trumpovo tvrdenie sa však nestretlo s príliš pozitívnym ohlasom ani u republikánov, ani u demokratov, poznamenáva AP.
Trumpov prejav v Kongrese zo začiatku tohto týždňa bol všeobecne kladne prijatý, ale tieto víkendové tweety odrážajú prezidentovu rastúcu frustráciu z kolotoča obvinení ohľadne vzťahov jeho poradcov s Ruskom, ktoré prešetruje FBI, ako aj z neschopnosti jeho tímu odolať im a vyvrátiť ich, analyzuje AP.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
