Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

08. februára 2008

Underworld vystúpia dnes v BratislaveVypredané !! Dnes večer vám T-Mobile prináša vystúpenie britskej tanečnej legendy Underworld.Zdieľať
V bratislavskej Inchebe, pod hlavičkou projektu electronic beats Live Special, vystúpia spolu s nemeckými Modeselektor a Pfadfinderei, maďarským triom Neo, českým dídžejom Tvyksom a slovenským dídžejom a producentom Monoide.
Program haly D bratislavského výstaviska Incheba začne o ôsmej hodine. Na mieste pritom ešte bude možnosť zakúpiť si lístky za 650 Sk. Program, ktorý potrvá do skorých ranných hodín, vyvrcholí okolo jedenástej hodiny vystúpením elektronického dua Rick Smith a Karl Hyde. Pred nimi sa predstavia Gernot Bronsert a Sebastian Szary alias Modeselektor.
Návštevníci electronic beats live special sa k Inchebe najľahšie dostanú vystúpením na autobusovej zástavke Aupark. Z hlavnej vlakovej stanice vás tam odvezie autobus číslo 93, z autobusovej stanice Mlynské nivy autobus číslo 50. Areál výstaviska Incheby sa následne nachádza po pravej strane, pod výškovou budovou hotela. Priamo na zástavku Einsteinova ulica pred Inchebou vás dovezú autobusy číslo 80 a 88.
Prístup autom je zo starej Viedenskej cesty, odkiaľ je priamo vstup na parkovisko v areáli výstaviska. Upozorňujeme však, že výstavisko Incheba si účtuje parkovné vo výške 100 Sk, využite preto radšej možnosti MHD. Odporúčame tiež návštevníkom prísť už čosi pred ôsmou, vyhnú sa tak nepríjemným návalom pred vstupom do priestorov, kde sa odohrá koncert.
Samotný koncert bude ukážkou toho najsúčasnejšieho z tanečnej hudby. Underworld vytvárali dnešnú podobu tanečnej hudby, Modeselektor naopak patria k najprogresívnejším a stále populárnejším elektronickým kapelám. V oboch prípadoch sa návštevníci podujatia dočkajú mixu rôznych elektronických žánrov a prvkov, počnúc hip-hopom a houseom a končiac IDM či electrom.
Ku kvalitnej tanečnej zábave dopomôžu aj maďarskí Neo, ktorí kombinujú elektronickú hudbu s gitarovou. Dídžej Monoide je známy svojou záľubou v minimale a IDM, Tvyks zase tanečnou rôznorodosťou s príklonom k house.
 
Všetkým, čo si nestihli zakúpiť lístky v predpredaji musíme s poľutovaním oznámiť, že dnešný koncert dua Rick Smith a Karl Hyde je dokonale vypredaný a bohužiaľ ani na vstupe nebudú pripravené ďalšie lístky.
 
Vypredané ‘electronic beats’ Live Special je dôkazom, že ľudia rozumejú kvalitnej elektronike a dobrej zábave. Kto neváhal a zakúpil si lístky v predpredaji, si dnes pozrie časť toho najzaujímavejšieho zo súčasnej tanečnej a elektronickej scény. Brány areálu sa otvoria už pred ôsmou hodinou večer, prosíme všetkých, aby sa dostavili čo najskôr. Vyhnú sa tak nepríjemnej tlačenici. ‘electronic beats’ Live Special odštartuje slovenský dídžej a producent Monoide.
 
Line up electronic beats Live Special:

20:00 Monoide (SK)
20:30 NEO (HUN)
21:10 Monoide (SK)
21:30 MODESELEKTOR / PFADFINDEREI (GER)
23:00 UNDERWORLD (UK)
01:00 DJ Tvyks (CZ)
03:00 Koniec

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Prečo prísť na Underworld (6. 2. 2008)
 Underworld rozhovor : Treba veľa spať a pravidelne jesť (4. 2. 2008)
 Nové albumy Underworld - Oblivion With Bells a Modeselektor - Happy Birthday! (28. 1. 2008)
 Underworld a čosi navyše - Neo, dj Tvyks a Monoide (24. 1. 2008)
 Modeselektor: profil (18. 1. 2008)
 Underworld: profil (14. 1. 2008)
 Underworld už o mesiac (7. 1. 2008)
 Underworld pod vianočný stromček (21. 12. 2007)nasledujúci článok >>
Martin Scorsese plánuje nakrútiť dokument o Bobovi Marleym
<< predchádzajúci článok
Kirsten Dunst údajne podstúpi odvykaciu procedúru