Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

27. augusta 2009

Unesená žena sa po 18 rokoch prihlásila na políciiŽena, ktorú v jedenástich rokoch uniesli neznámi páchatelia, sa po 18 rokoch objavila na kalifornskej policajnej stanici. Vo štvrtok o tom s odvolaním sa na americkú políciu informovala tlačová ...Zdieľať
SAN FRANCISCO 27. augusta (WEBNOVINY) - Žena, ktorú v jedenástich rokoch uniesli neznámi páchatelia, sa po 18 rokoch objavila na kalifornskej policajnej stanici. Vo štvrtok o tom s odvolaním sa na americkú políciu informovala tlačová agentúra AFP s tým, že Američanka sa nachádza v dobrom zdravotnom stave. Jaycee Lee Dugardová prišla na stanicu v meste Concord a policajtom jednoducho oznámila, že bola nezvestná. Jej pravdepodobní dvaja únoscovia sa už nachádzajú vo väzbe, žiadne ďalšie informácie o nich však zatiaľ nie sú známe.


Dugardovú naposledy videl jej otčim Carl Probyn pred jej domom vo štvrti South Lake Tahoe v San Franciscu ako spoločne s dvoma osobami nasadá do auta. V tom čase mala 11 rokov a odvtedy ju nikto z jej príbuzných nevidel. Probyn pre televíznu stanicu ABC News uviedol, že je presvedčený o nájdení svojej nevlastnej dcéry. Podľa vlastných slov mu už záležalo len na tom, aby dolapili páchateľov únosu jeho nevlastnej dcéry.
SITA/AFP

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Povstanie bolo podľa Lacka kľúčový politický predel
<< predchádzajúci článok
Krvavá vojna v Dárfúre sa podľa OSN skončila