Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. marca 2010

V Prahe vystúpi ruský spevák Alexander MalininDnes o 19:00 sa v pražskom Divadle Hybernia predstaví so svojim programom Ruské romance svetoznámy ruský spevák Alexander Malinin, pričom pôjde o jeho ...Zdieľať
Alexander Malinin

Foto: all-shares.com
BRATISLAVA 28. marca (WEBNOVINY) - Dnes o 19:00 sa v pražskom Divadle Hybernia predstaví so svojim programom Ruské romance svetoznámy ruský spevák Alexander Malinin, pričom pôjde o jeho jediný koncert v Českej republike. Program Ruské romance je zhrnutím jeho doterajšej tvorby, ktorú tvorí viac ako dvadsať albumov.

Alexandr Malinin vyštudoval v Štátnej filharmónii estrádne umenie a následne ho prijali do Štátneho národného uralského speváckeho zboru ako vokalistu. Sólovú kariéru odštartoval v roku 1987, keď vystúpil na rockovom festivale v Moskve. V televíznej súťaži Jurmala získal o rok neskôr hlavnú cenu poroty a jeho prvý koncertný program s názvom Bál Alexandra Malinina navštívilo za 20 dní približne 360-tisíc divákov. Tento program sa tak stal najúspešnejším vystúpením 90. rokov minulého storočia. Malinin so svojimi programami koncertuje po celom svete a jeho život a tvorba sa stali námetom pre niekoľko filmov.

SITA/MEDIAFAX

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Phil Collins má problém udržať bubenícke paličky
<< predchádzajúci článok
Evanescence vydajú svoj comeback na jeseň

V Prahe vystúpi ruský spevák Alexander Malinin - diskusné fórum čitateľov