Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. septembra 2021

V Rusku sa v prírodnej rezervácii zrútilo lietadlo, na palube bolo šesť ľudíNeďaleko ruského mesta Chabarovsk sa v stredu zrútilo lietadlo An-26 so šiestimi ľuďmi na palube. ...Zdieľať
russia_plane_crash_60175 d76f5ac359014ce38ff186c2d58641a9 676x451 22.9.2021 (Webnoviny.sk) - Neďaleko ruského mesta Chabarovsk sa v stredu zrútilo lietadlo An-26 so šiestimi ľuďmi na palube. Informoval o tom portál kp.ru.


Približne 38 kilometrov od chabarovského letiska vo výške asi 600 metrov stroj prestal komunikovať a približne o 19:12 miestneho času zmizol z radarov. Podľa nemenovaného predstaviteľa bezpečnostných síl sa lietadlo zrútilo v prírodnej rezervácii Boľšechechcirskij.

Záchranári hľadajú trosky lietadla v oblasti obce Korfovskij. Do akcie povolali helikoptéru, ale pátranie komplikuje slabá viditeľnosť a vietor.

Podľa expertov mohla haváriu spôsobiť chyba pilota alebo zlé poveternostné podmienky. Podľa nepotvrdených informácií mohlo lietadlo za zhoršenej viditeľnosti naraziť do kopca.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Rusku sa v prírodnej rezervácii zrútilo lietadlo, na palube bolo šesť ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vojnová loď Turecka varovala grécke plavidlo pred vstupom do jej teritoriálnych vôd
<< predchádzajúci článok
Polícia opäť zistila porušenia lekárom stanovenej karantény aj povinnosti nosenia rúšok

V Rusku sa v prírodnej rezervácii zrútilo lietadlo, na palube bolo šesť ľudí - diskusné fórum čitateľov