16. júna 2012

V zápase Česka s Poľskom v prvom dejstve gól nepadol

Futbalisti Česka hrajú s Poľskom po prvom polčase sobotňajšieho zápasu v základnej A-skupine na XIV. majstrovstvách Európy vo futbale nerozhodne 0:0. Na Mestskom štadióne v poľskom Vroclave ...

cesko polsko VROCLAV 16. júna (WEBNOVINY) - Futbalisti Česka hrajú s Poľskom po prvom polčase sobotňajšieho zápasu v základnej A-skupine na XIV. majstrovstvách Európy vo futbale nerozhodne 0:0.

Na Mestskom štadióne v poľskom Vroclave si väčšie príležitosti v prvom dejstve utvorili Poliaci, najmä R. Lewandowski a Boenisch, no brankár Petr Čech si na ich pokusy dal pozor.

V 25. min prevzali iniciatívu Česi, napriek šanciam Pilařa však diváci na oboch stranách gól nevideli.

Výsledok - sobota:

A-skupina (Vroclav/Poľ.):
Česko - Poľsko 0:0 po I. polčase
ŽK: 12. Limberský - 22. Murawski, rozhodujú: Thomson - Ross, Rose (všetci Škót.)

Česko: P. Čech - Gebre Selassie, Sivok, Michal Kadlec, Limberský - Hübschman, Plašil - Jiráček, D. Kolář, Pilař - Baroš
Poľsko: Tytoň - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Dudka, Polanski - Blaszczykowski, Murawski, Obraniak - R. Lewandowski

Obrazom: V prvom polčase zápasu Česko - Poľsko diváci gól nevideli

Obrazom: Najkrajšie momenty zo zápasu Grécko - Rusko
Gréci vyhrávajú po prvom polčase nad Ruskom 1:0