Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    F1

01. marca 2021

Vedenie a tímy formuly 1 odmietli ponuku Bahrajnu, nechcú sa predbiehať prednostným očkovanímVedenie prestížneho motoristického seriálu majstrovstiev sveta monopostov F1 ani jednotlivé stajne sa nechystajú využiť ponuku Bahrajnu na zaočkovanie jednotlivých účastníkov. V krajine sa od 12. do 14. marca ...Zdieľať
formula 676x373 1.3.2021  - Vedenie prestížneho motoristického seriálu majstrovstiev sveta monopostov F1 ani jednotlivé stajne sa nechystajú využiť ponuku Bahrajnu na zaočkovanie jednotlivých účastníkov. V krajine sa od 12. do 14. marca uskutoční predsezónne testovanie na okruhu v Sachíre, o dva týždne neskôr je tam naplánovaný aj ostrý štart súťažného ročníka.


Predstavitelia súťažného areálu prišli s ponukou aj preto, že časový odstup oboch akcií umožní aplikáciu dvoch dávok vakcíny Pfizer-BioNTech. Informuje o tom web BBC Sport.

"Keďže väčšina účastníkov kolotoča F1 bude v Bahrajne osobne prítomná v oboch termínoch a prvýkrát približne tri týždne pred Veľkou cenou Bahrajnu, prichádzame s ponukou očkovania pre všetkých záujemcov," informovali zástupcov F1 predstavitelia okruhu v Sachíre.

Hovorca F1 na ponuku reagoval vyhlásením, že vedenie seriálu aj väčšina tímov podliehajú pôsobnosti britského zdravotníctva a tam aj podstúpia očkovanie podľa určeného poradovníka. Nedávno prezident F1 Stefano Domenicali uviedol: "Prioritou sú najzraniteľnejšie osoby, v rade na očkovanie sa nechceme a nebudeme predbiehať." Vedenie F1 má sídlo v Londýne a Veľká Británia je tiež domovom ôsmich z desiatich stajní.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vedenie a tímy formuly 1 odmietli ponuku Bahrajnu, nechcú sa predbiehať prednostným očkovaním © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia prehľadala sídlo veľkoklubu FC Barcelona, bývalý prezident skončil za mrežami
<< predchádzajúci článok
Slovan poprel dohodu s Marekom Hamšíkom, na Slovensku už skončilo prestupové obdobie

Vedenie a tímy formuly 1 odmietli ponuku Bahrajnu, nechcú sa predbiehať prednostným očkovaním - diskusné fórum čitateľov