Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

03. novembra 2005

Veľký brat sklonil hlavuSledovanosť reality šou Big Brother-súboj nenaplnila očakávania Televízie Markíza. Rozhodla sa preto obmedziť jej vysielací čas.Zdieľať
„Veľký brat dostane v hlavnom vysielacom čase priestor iba dva razy do týždňa, a to v pondelok a v nedeľu,“ konštatovala vedúca PR Markízy Ivana Semjanová.

Podľa nej však diváci budú môcť aj naďalej sledovať súboje z vily po skončení Televíznych novín o 19.30. Dĺžku vysielania - pol hodiny, odporučil Markíze aj držiteľ licencie spoločnosť Endemol. „Je pravda, že v sledovanosti Veľký brat nenaplnil naše očakávania. Ďalším motívom obmedzenia vysielacieho času je reakcia diváckej obce, ktorá očakáva, že Markíza bude prinášať program rodinného charakteru,“ doplnila.
Rality šou Big Brother-súboj dostane na obrazovke najväčší priestor v nedeľu, keď sa vysiela takzvaný Verdikt, a v pondelok, keď sa konajú nominácie na vypadnutie z domu. Nedeľňajšie vysielanie bude po novom trvať 90 minút, pondelňajšie o dvadsať menej. V pondelok bude od 19.30 do 20.00 prebiehať Big Brother-súboj - The Best Of a od 20.00 sa začne časť, ktorej sa obávajú všetci súťažiaci, nominácie.
Večerné vysielanie o 20.00 bude na televíznych obrazovkách Markízy pozostávať z filmov a inej televíznej tvorby.
K podobným zmenám sa uchýlila aj TV Nova v Česku. Vysielacie časy Big Brother obmedzila už pred niekoľkými týždňami.

(čeri, SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Balkánska muzika Bobana Markoviča opäť v Bratislave
<< predchádzajúci článok
Orlando stále miluje Kate

Veľký brat sklonil hlavu - diskusné fórum čitateľov