08. februára 2015

...

anthony davispau gasol Basketbalisti Chicaga si v zápase NBA hladko poradili s New Orleans. Kým sa nezranila opora Pelicans Davis, stav bol vyrovnaný. Portland stratil pohodlný náskok v Dallase a prehral vonku siedmykrát v rade.ATLANTA 8. februára (WEBNOVINY) - Basketbalista New Orleans Anthony Davis si v závere prvého polčasu sobotňajšieho duelu NBA s Chicagom zranil pravé rameno a hostia absenciu opory Pelicans dokonale využili. Bulls vyhrali hladko 107:72, aj keď v čase Davisovho odchodu svietilo na ukazovateli skóre 35:35.

Portland stratil v záverečných dvoch minútach v Dallase pohodlné vedenie a domáci Mavericks mu v predĺžení pripravili siedmu prehru v rade na palubovkách súperov. Philadelphia doma zabrala štvrtýkrát v rade a zdolala Charlotte 89:81. Robert Covington dal jedenásť zo svojich 22 bodov v tretej štvrtine, v ktorej 76ers strhli vedenie definitívne na svoju stranu.