01. mája 2013

Basketbalisti Memphisu sa po utorňajšej výhre 103:93 na palubovke Los Angeles Clippers dostali v sérii 1. kola play-off Západnej konferencie NBA do vedenia 3:2 na zápasy. Zach Randolph strelil ...

blake griffin LOS ANGELES 1. mája (WEBNOVINY) - Basketbalisti Memphisu sa po utorňajšej výhre 103:93 na palubovke Los Angeles Clippers dostali v sérii 1. kola play-off Západnej konferencie NBA do vedenia 3:2 na zápasy.

Zach Randolph strelil 10 z 25 bodov vo štvrtej štvrtine, v ktorej si Grizzlies po veľkom úsilí udržali svoj náskok z predchádzajúcich minút duelu.

Víťazi Pacifickej divízie Clippers sa budú v piatok pokúšať natiahnuť sériu a vybojovať si nedeľňajší siedmy zápas. V ich drese si vyrovnal Chris Paul 35 bodmi osobné kariérne maximum v play-off.

Denver odvrátil hrozbu vyradenia po víťazstve 107:100 nad Golden State Warriors. V poradí šiesty zápas sa bude hrať vo štvrtok.

Výsledky utorňajších stretnutí 1. kola play-off NBA
(hrá sa na štyri víťazstvá)

ZÁPADNÁ KONFERENCIA - štvrťfinále:

Los Angeles Clippers - Memphis 93:103 (28:26, 20:28, 17:19, 28:30) - stav série: 2:3

Denver - Golden State 107:100 (36:22, 30:24, 20:23, 21:31) - stav série: 2:3