Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. septembra 2018

Video: Na známej pláži Navagio sa zrútila časť skaly, niekoľko turistov je zranenýchNa obľúbenej pláži Navagio na gréckom ostrove Zakynthos sa zrútila časť skaly, ktorá zranila sedem ľudí. Medzi nimi je žena, ktorá utrpela zranenie chrbtice. Miestne médiá informujú ...Zdieľať
 Grecko pláž

ATÉNY 13. septembra  - Na obľúbenej pláži Navagio na gréckom ostrove Zakynthos sa zrútila časť skaly, ktorá zranila sedem ľudí. Medzi nimi je žena, ktorá utrpela zranenie chrbtice.


Miestne médiá informujú s odvolaním sa na svedkov incidentu, že skala spadla do mora, vytvorila tak veľkú vlnu, ktorá prevrátila malé člny.

Nad zátokou, ktorá je prístupná len po mori, sa týčia vápencové skaly. Okrem bieleho piesku a kryštálovo čistej vody je lákadlom aj vrak lode, ktorú sem vyplavilo v 80. rokoch minulého storočia.Hasiči vyslali na miesto záchranný tím spolu s cvičeným psom, pobrežná stráž evakuovala pláž a zakázala člnom približovať sa k nej. Neskôr potvrdili, že našli každého, kto prišiel na pláž v turistickej lodi.

V nemocnici ošetrili sedem osôb vrátane 34-ročnej ženy z Českej republiky s fraktúrou v oblasti chrbtice. Jej manžela a dve deti hospitalizovali s ľahkými zraneniami. Zvyšných troch pacientov ošetrili a prepustili.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Na známej pláži Navagio sa zrútila časť skaly, niekoľko turistov je zranených © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dnes sa mierne ochladí, treba rátať aj s dažďom
<< predchádzajúci článok
Izraelská armáda končí s pomocou pre vysídlených a zranených Sýrčanov

Video: Na známej pláži Navagio sa zrútila časť skaly, niekoľko turistov je zranených - diskusné fórum čitateľov