Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. augusta 2006

Videoklip Paris Hilton sa nemôže vysielať v televízii v IndiiIndická cenzúra vyhlásila, že Paris Hilton je pre Indiu príliš vášnivá. Rada pre udeľovanie filmových certifikátov Central Board of Film Certification vydala na najnovší videoklip Paris Hilton ...Zdieľať

BRATISLAVA 23. augusta (WEBNOVINY) - Indická cenzúra vyhlásila, že Paris Hilton je pre Indiu príliš vášnivá. Rada pre udeľovanie filmových certifikátov Central Board of Film Certification vydala na najnovší videoklip Paris Hilton Stars Are Blind certifikát "len pre dospelých", čo znamená, že klip nemôže vysielať ani jedna televízna stanica. Kampaň k novému albumu Hilton sa v Indii začala v utorok. Je sponzorovaná kozmetickou spoločnosťou Stars, ktorá sa rozhodla, že videoklip bude uverejnený na jej webovej stránke.

"Pokiaľ viem, zatiaľ neexistujú žiadne obmedzenia, ktoré by zakazovali vysielať klip na internete, takže plánujeme online vysielanie, aby sme nový album podporili," povedal marketingový manažér spoločnosti EMI Virgin Kaveri Khullar, pod ktorého značkou album vyšiel.

SITA,Reuters,AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
H. Vondráčková chystá na Pasienkoch megakoncert s hosťami
<< predchádzajúci článok
V Lotyšsku zakázali v školách Coca-Colu, Pepsi a sladkosti

Videoklip Paris Hilton sa nemôže vysielať v televízii v Indii - diskusné fórum čitateľov