10. decembra 2013

Viktoria Plzeň remizuje s CSKA Moskva 0:0 po 1. polčase

Hráči z klubov Benfica Lisabon a Paríž SG pózujú s posterom pre zosnulého bývalého juhoafrického prezidenta Nelsona Mandelu pred zápasom 6. kola futbalovej Ligy majstrov 10. decembra 2013 v Lisabone. Foto: TASR/AP
Bratislava 10. decembra (TASR) - Futbalisti Olympiakosu Pireus remizovali v utorňajšom zápase C-skupiny Ligy majstrov na domácom trávniku s Anderlechtom Brusel po prvom polčase 1:1. Slovenský krídelník v službách gréckeho tímu Vladimír Weiss začal súboj na lavičke náhradníkov.

Viktoria Plzeň v základnej zostave s tromi Slovákmi Matúšom Kozáčikom, Mariánom Čišovským a Michalom Ďurišom hrala po prvom polčase domáceho súboja D-skupiny s CSKA Moskva bez gólov.

Utorňajší priamy súboj o postup v B-skupine medzi Galatasarayom Istanbul a Juventusom Turín musel rozhodca Pedro Proenca po polhodine hry za stavu 0:0 prerušiť. Dôvodom bolo husté sneženie a krúpy.

Gól:
25. Modrič, rozhodca: Felix Brych (Nem.)

Galatasaray Istanbul - Juventus Turín - prerušené v 32. min za stavu 0:0
rozhodca: Pedro Proenca (Port.)

C-skupina:
Benfica Lisabon - Paríž SG 1:1
44. Lima (z 11 m) - 37. Cavani, rozhodca: Mark Clattenburg (Angl.)

Olympiakos Pireus - RSC Anderlecht Brusel 1:1
Góly: 34. Saviola - 39. Kljestan, rozhodca: Wolfgang Stark (Nem.)
/za domácich V. Weiss iba na lavičke náhradníkov/

D-skupina:
Bayern Mníchov - Manchester City 2:1
6. Müller, 12. Götze - 28. Silva, rozhodca: David Fernandez Borbalan (Šp.)

Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 0:0
rozhodca: Damir Skomina (Slov.)
/za domácich M. Kozáčik, M. Čišovský a M. Ďuriš v základnej zostave, M. Bakoš na lavičke náhradníkov/

Slovenskí vodní pólisti podľahli v Hamburgu domácim Nemcom 9:10