Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

27. marca 2011

Vodič v Bratislave zrazil 12-ročného cyklistu a ušielPolicajti intenzívne pátrajú po vodičovi, ktorý dnes popoludní asi o 16:00 na križovatke ulíc Stromová a Bárdošová v Bratislave zrazil 12-ročného cyklistu. Chlapca so ...Zdieľať
cyklista Ilustračná fotoFoto: SITABRATISLAVA 27. marca (WEBNOVINY) - Policajti intenzívne pátrajú po vodičovi, ktorý dnes popoludní asi o 16:00 na križovatke ulíc Stromová a Bárdošová v Bratislave zrazil 12-ročného cyklistu. Chlapca so zraneniami previezli do detskej fakultnej nemocnice na Kramároch. Vodič osobného auta z miesta dopravnej nehody ušiel smerom na Jaskov rad. Podľa doterajších zistení by malo ísť o vodiča vozidla značky Mitsubishi Colt tmavej farby s bratislavskými evidenčnými číslami. Okolnosti a miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho šetrenia.

Akékoľvek informácie k dopravnej nehode a vodičovi, ktorý si nesplnil svoju povinnosť, chlapcovi neposkytol pomoc, ale naopak,Mitsubishi Colt z miesta dopravnej nehody ušiel, možno oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Izrael inštaloval nový systém proti palestínskym raketám
<< predchádzajúci článok
Fico nechápe, prečo vláda predáva zdravé teplárne