18. júna 2011

VODNÝ SLALOM: Olympijskí víťazi na M-SR iba strieborní

Na majstrovstvách Slovenska vo vodnom slalome, ktoré sa v sobotu uskutočnili v areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši, si tituly vybojovali v C1 Alexander ...

slafkovsky ziskal na me vo vodnom slal Foto: AP Photo/Manu Fernandez>LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 18. júna (WEBNOVINY) - Na majstrovstvách Slovenska vo vodnom slalome, ktoré sa v sobotu uskutočnili v areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši, si tituly vybojovali v C1 Alexander Slafkovský, v K1 žien Dana Mann-Beňušová, v C2 Tomáš Kučera s Jánom Bátikom, v K1 mužov Martin Halčin a v C1 žien Katarína Macová.

Zaujímavosťou je, že dvojnásobní olympijskí víťazi singlkanoista Michal Martikán a kajakárka Elena Kaliská skončili vo svojich kategóriách zhodne na druhých priečkach.

V súťažiach trojčlenných hliadok si dva primáty vybojovali domáci slalomári Dukly Liptovský Mikuláš, jeden ide do bratislavského ŠKP.