13. decembra 2009

Výsledky stretnutí extraligy mužov vo volejbale

V súboji geografických aj tabuľkových susedov o dôležité body boli úspešnejší Trenčania. Hostia z Nového Mesta nad Váhom síce ziskom druhého setu vyrovnali na 1:1 a brúsili si zuby aj na ...

BRATISLAVA 13. decembra (WEBNOVINY) - V súboji geografických aj tabuľkových susedov o dôležité body boli úspešnejší Trenčania. Hostia z Nového Mesta nad Váhom síce ziskom druhého setu vyrovnali na 1:1 a brúsili si zuby aj na vedenie v zápase, keď v treťom dejstve otočili zo 7:11 na 15:12, v napínavej koncovke však uspeli domáci 28:26. Vo štvrtom sete viedli mladí Trenčania 11:3 aj 16:7, napokon dovolili súperovi uhrať sedemnásť bodov a mohli sa tak tešiť z celkového víťazstva 3:1.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 17. kola extraligy mužov vo volejbale:

VKP Bratislava - VŠK Púchov 1:3 (27, -21, -28, -23)
125 min, rozhodovali: Dovičovič a Schimpl, 100 divákov
Po slabom výkone domáci hráči prehrali. Pokazili veľa na servise, ich súper bol trpezlivejší.

Slávia PU MIRAD Prešov - MVK VAV Lokomotíva Zvolen 3:0 (18, 21, 19)
75 min, rozhodovali: Porvazník a Hank, 120 divákov
Diváci videli jednoznačný zápas. Prešov hral dobre v útoku, Zvolenu nešiel príjem a robili aj veľa útočných chyb.

VK STU Bratislava - VK Slávia Svidník 3:0 (21, 12, 26)
73 min, rozhodovali: Juráček a Viktoríni-Lisá, 100 divákov
STU zlepšila svoj výkon po sobotňajšej prehre s Trenčínom a v zápase dominovala.

ATC Trenčín COP - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (19, -21, 26, 17)
103 min, rozhodovali: Daruľa, Faulhammer, 150 divákov