Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

22. mája 2006

Vyvolení sa "naháňali" v KameňolomeSvoje zdatnosti v automobilovom slalome dokazovali na Pezinskej Babe finalisti i exfinalisti reality šou Vyvolení.Zdieľať
       V tamojšom Kameňolome tak pišťali gumy, hučali motory, ale občas bolo počuť aj nelichotivý zvuk zle zaradenej spojky. S tou sa napríklad prekvapivo potrápil aj bývalý automechanik a finalista z prvej série - Šakal.
      Farby súčasných finalistov obhajovali Magdalénka, Naďová, Dano a Peter. Väčšina z nich si za volant sadla po niekoľkomesačnej pauze, a možno práve preto ich nakoniec exvyvolení z "jednotky" o nejaký ten čas predbehli. "Dvojkárom" to však na nálade neubralo. "Autá milujem, takže pre mňa to bolo dnes veľmi krásne prekvapenie," rozplýval sa finalista z druhej série Peter, ktorý nakoniec obsadil aj jednu z priečok v pretekoch jednotlivcov.
      Trojica ďalších obyvateľov "vyvolenej" vily Erik, Barbi a Jaro sa na pretekoch nezúčastnila, prišli svojich kolegov len povzbudzovať. Svojský dôvod, prečo si do auta nesadol, mal pritom jeden z najkontroverznejších finalistov druhej série Erik Hilár Lakatošovie. "Ja mávam závrate," vyhlásil s úsmevom a pokračoval: "Nešoférujem, aj keď som sa už o to pokúšal. Dnes je tu ale veľa ľudí a to by zle dopadlo. Radšej sa len nadýcham čerstvého vzduchu." Jeho kolegyňa Barbi sa nakoniec tešila nielen "zo vzduchu". Napriek zlomenej ruke si nakoniec predsa len zajazdila. I keď mimo súťaže Grand Prix Vyvolení.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Microsoft nebude od 11. júla poskytovať aktualizácie pre Windows 98
<< predchádzajúci článok
Vyvolení: Z Duelu vypadol Čičo