Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

28. mája 2006

Vyvolení 2: Vilu opustili Magdalénka a Dano, naspäť v hre je PeterVilu pre Vyvolených opustili po sobotňajšom Dueli Daniel Bittó a Magdalénka Kurišová.Zdieľať
        Späť do boja o ceny za 12 miliónov korún sa podarilo dostať Petrovi Matuškovi, ktorý sa vracal medzi Vyvolených so zatiaľ rekordným počtom hlasov. Dostal ich vyše 41 tisíc. "Skoro som dostal infarkt. Bol to ale najkrajší darček k mojim narodeninám," stihol ešte pred návratom do vily poznamenať dnešný oslávenec, ktorému však Magdalénka v štúdiu takpovediac dýchala na krk. Diváci jej totiž poslali tiež úctyhodných 39.993 hlasov. Napokon však s Danom, ktorý vypadol ako prvý, musela súťaž opustiť. Hoci sa netajila tým, že chcela zažiť veľké finále,  vyradenie zo súťaže v predposlednom Dueli zobrala s úsmevom i s istou úľavou.  A tešila sa na "svojich" vonku. Na tlačovú konferenciu prišli  obidvaja exfinalisti so širokým úsmevom. Krátko po Dueli si totiž na nich počkal Jožo Pročko so svojou reláciou Nikdy nehovor nikdy a o "horúce chvíľky" mali postarané hneď, ako urobili pár krokov na "slobode".
      Magdalénka sa po Dueli tešila na svojich najbližších, ale aj do práce. "Hrozne sa teším do roboty," vyhŕklo z vilovej majsterky účesov, ktorá sa bude zrejme starať o Danov účes aj v civile. Príležitostný model  si totiž svoje pôvodné "háro" chce nechať znovu narásť, ale až po lete. A dovtedy si  zrejme dá vykúzliť ešte niekoľko zaujímavých kreácií "made in" Magdalénka. Dano sa netajil ani svojimi plánmi, ktoré má snúbenicou a ďalšou exvyvolenou Liou. "Prvým krokom bude presťahovať Liu ku mne domov," povedal a ako neskôr dodal, po niekoľkých listoch, ktoré do vily dostal, je zvedavý aj na reakcie svojich a Liiných rodičov.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rumunsko vrátilo Habsburgovcom zámok Bran, známy aj ako Drakulov zámok
<< predchádzajúci článok
Angelina Jolie a Brad Pitt majú dcéru