Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

23. januára 2021

YouTube zakázal kanál bývalého novinára, opakovane šíril nepravdy o koronavíruseSpoločnosť Google uviedla, že zakázala vysielanie poprednému nemeckému používateľovi svojej videoplatformy YouTube, ktorý prostredníctvom nej ...Zdieľať
youtube 676x460 23.1.2021  - Spoločnosť Google uviedla, že zakázala vysielanie poprednému nemeckému používateľovi svojej videoplatformy YouTube, ktorý prostredníctvom nej opakovane zverejňoval nepravdivé tvrdenia o prepuknutí koronavírusu.


Google vo vyhlásení poznamenal, že kanál na YouTube pod názvom KenFM už nie je k dispozícii a jeho prevádzkovateľ si viac nebude môcť založiť nový. „Videá na kanáli Ken FM porušili naše pravidlá súvisiace s ochorením COVID-19. Kanál bol odstránený z platformy YouTube po tom, ako ho v priebehu 90 dní tretíkrát nahlásili pre porušovanie pravidiel,“ uviedla spoločnosť Google.


Prevádzkovateľom kanála KenFM bol bývalý novinár Ken Jebsen, ktorého nemecký verejnoprávny rozhlas v minulosti prepustil pre antisemitské komentáre.


Zdroj: Webnoviny.sk - YouTube zakázal kanál bývalého novinára, opakovane šíril nepravdy o koronavíruse © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Janko Borodáč sa dočkal, príde za divákmi
<< predchádzajúci článok
Zomrel svetoznámy americký moderátor CNN Larry King

YouTube zakázal kanál bývalého novinára, opakovane šíril nepravdy o koronavíruse - diskusné fórum čitateľov