Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. novembra 2020

Z Bejrútskej väznice ušlo takmer sedemdesiat väzňov, polícia sa ich snaží nájsťTakmer 70 väzňov utieklo v sobotu z libanonskej väznice po tom, ako rozbili dvere na svojich celách a napadli dozorcov. Informovala o tom polícia. Piati z utečených väzňov však podľa vyhlásenia ...Zdieľať
vazenie 676x451 21.11.2020 (Webnoviny.sk) - Takmer 70 väzňov utieklo v sobotu z libanonskej väznice po tom, ako rozbili dvere na svojich celách a napadli dozorcov. Informovala o tom polícia.


Piati z utečených väzňov však podľa vyhlásenia polície zomreli, keď ukradnutým autom narazili do stromu. K úteku 69 väzňov došlo vo väznici na predmestí Bejrútu Baabda. Polícia uviedla, že 15 väzňov už opätovne zatkli a štyria sa polícii sami vzdali.

Libanonské bezpečnostné sily uzavreli oblasť v okolí väznice a hľadajú zvyšných väzňov na úteku. Incident sa prešetruje, uviedla polícia vo vyhlásení.


Zdroj: Webnoviny.sk - Z Bejrútskej väznice ušlo takmer sedemdesiat väzňov, polícia sa ich snaží nájsť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minimálne sociálne odvody pre SZČO stúpnu o 13 eur mesačne, informovala Sociálna poisťovňa
<< predchádzajúci článok
V Kalifornii začne platiť zákaz nočného vychádzania, sprísniť by sa mal aj lockdown

Z Bejrútskej väznice ušlo takmer sedemdesiat väzňov, polícia sa ich snaží nájsť - diskusné fórum čitateľov