Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

07. augusta 2006

Živý krokodíl pre Iggyho Popa je zatiaľ "otázkou""Krokodíliu požiadavku" muzikanta a headlinera siedmeho ročníka festivalu Hodokvas Iggyho Popa berú zatiaľ organizátori s úsmevom a nadhľadom.Zdieľať
       Živý krokodíl v šatni síce figuruje na zozname jeho požiadaviek, no usporiadatelia veria, že toto exotické zviera nebudú musieť napokon skutočne aj zháňať a ide skôr o muzikantov pokus o humor či recesiu. Dostupný krokodíl by sa okrem toho hľadal veľmi ťažko. "Zaobstarať živého krokodíla je problém väčší, ako sa zdá. Nikto by ho asi nepožičal, nepoistil. A aj keby sme ho už práve chceli kúpiť, je to exotické zviera, na ktoré potrebujeme povolenie z ministerstva," tvrdia organizátori, ktorí možno túto kurióznu požiadavku vyriešia umelohmotnou alebo plyšovou náhradou. Ak by však muzikant skutočne trval na zvierati živom, pravdepodobne by požiadali o pomoc niektorú zo zoologických záhrad.
      Okrem kontroverzného Iggyho Popa ponúkne festival Hodokvas, ktorý sa uskutoční od 17. do 19. augusta na letisku v Piešťanoch, vystúpenia ďalších 150 kapiel, besedy s výtvarníkmi a literátmi, divadelné predstavenia.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na kontroverznej súťaži v masturbácii sa v Londýne zúčastnilo 250 ľudí
<< predchádzajúci článok
Hyundai Motor v druhom kvartáli s tržbami 7 bil. KRW

Živý krokodíl pre Iggyho Popa je zatiaľ "otázkou" - diskusné fórum čitateľov

iggy chuj7.8. 22:54:54