Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. decembra 2018

Zmena grafikonu vlakovej dopravy ovplyvní aj linky MHD v KošiciachZmena grafikonu vlakovej dopravy ovplyvní aj niektoré linky košickej mestskej hromadnej dopravy (MHD). Ako TASR informovala hovorkyňa Dopravného podniku mesta Košice ...Zdieľať
Ilustračne foto Foto: TASR - Pavel Neubauer
Košice 8. decembra (TASR) – Zmena grafikonu vlakovej dopravy ovplyvní aj niektoré linky košickej mestskej hromadnej dopravy (MHD). Ako TASR informovala hovorkyňa Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) Michaela Karaffová, k úpravám cestovných poriadkov dôjde od nedele (9.12.).


"Príchod večerného IC vlaku 525 zo smeru Bratislava sa posúva na 22.48 h, preto dochádza k zmenám času odchodu posledných večerných spojov na linkách 10, 15 a 19. Po príchode IC vlaku bude zabezpečený prestup na linky MHD do všetkých väčších častí mesta. V prípade meškania IC vlaku majú cestujúci možnosť využiť prvý rozjazd nočných liniek o 23.10 h zo Staničného námestia," uviedla Karaffová.

Príchod medzinárodných večerných vlakov zo smeru Praha (RegioJet 409 o 22.56 h a SC Pendolino Košičan 243 o 23.05 h) je viazaný na prvý rozjazd nočných liniek o 23.10 h. "V prípade meškania vlaku SC Pendolino Košičan 243 do desiatich minút vyčkávajú nočné spoje na prestup cestujúcich z vlaku," dodala.

Podľa DPMK je príchod večerného rýchlika R 613 zo smeru Bratislava o 23.53 h viazaný na druhý rozjazd nočných liniek presne o polnoci. V prípade meškania tohto rýchlika do 15 minút nočné spoje čakajú na prestup cestujúcich z vlaku.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Bratislave protestovali proti násiliu na ženách a za rodovú rovnosť
<< predchádzajúci článok
Egypt vyšetruje video s dánskou dvojicou, ktorá pózuje nahá na vrchole

Zmena grafikonu vlakovej dopravy ovplyvní aj linky MHD v Košiciach - diskusné fórum čitateľov