Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Príroda-Zvieratá

19. mája 2019

Zoo v Bratislave bude v nedeľu hostiť festival maskotovBratislavská zoo bude v nedeľu hostiť šiesty ročník festivalu maskotov. Predstaví sa ich tu vyše 40, budú medzi nimi postavy z rozprávok, zvieratá či maskoti ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR - František Iván
 
Bratislava 19. mája (TASR) – Bratislavská zoo bude v nedeľu hostiť šiesty ročník festivalu maskotov. Predstaví sa ich tu vyše 40, budú medzi nimi postavy z rozprávok, zvieratá či maskoti firiem a športových klubov. Súčasťou podujatia, ktoré sa začne o 14.30 h, bude aj hudobný a tanečný program i tvorivé dielne.


"Podujatie je veľmi milým spestrením začiatku sezóny v zoo. Určite poteší rodiny s deťmi, na ktoré čakajú zaujímavé aktivity," priblížila Alexandra Podgórska z bratislavskej zoo. Deti sa s nimi budú môcť odfotiť a v rámci programu aj zabaviť a zatancovať. Môžu sa tiež zapojiť do spoločného tanca maskotov, alebo si spoločne s maskotmi prejsť krátku trasu v rámci pochodu maskotov.

Súčasťou podujatia budú aj hudobné a tanečné vystúpenia, minidisko či animácie. Pre deti sú plánované aj sprievodné aktivity, ako tvorivé dielne a maľovanie na tvár. Návštevníci festivalu maskotov budú môcť podporiť zapojením sa do charitatívnej tomboly organizácie, ktoré pomáhajú ľuďom v núdzi.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Eurovízia 2019 už má víťaza, so skladbou Arcade triumfoval Duncan Laurence
<< predchádzajúci článok
HASIČI: Prvou Miss hasička Československa bola Dominika Adamčiová

Zoo v Bratislave bude v nedeľu hostiť festival maskotov - diskusné fórum čitateľov