Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. decembra 2023

ZUCCHERO vystúpi budúci rok na Bratislavskom hrade!


Tagy: Zucchero

Žijúca legenda, autor takých hitov, ako "Senza una donna", „Baila Morena”, „Diamante", "Wonderful World", "Everytime You Go Away" odohrá 28.júla 2024 exkluzívny koncert na Bratislavskom hrade.Zdieľať
ZUCCHERO vystúpi budúci rok na Bratislavskom hrade!

Jedinečná príležitosť vidieť a počuť Zucchera naživo. Jeho nahrávky sa po celom svete predali v miliónových nákladoch. Prirovnávajú ho k Joe Cockerovi, alebo Chris Reovi. Teraz príde Adelmo Fornaciari (čo je jeho skutočné meno ) ku nám, aby divákom predstavil svoj posledný album a najslávnejšie hity svojej kariéry nanovo zaranžované.

Počas jeho koncertov sú diváci od prvej minúty pohltení neopakovateľnou elektrizujúcou atmosférou. Jeho vystúpenia sú úžasným zážitkom, sú kombináciou talianského temperamentu a výnimočnej muzikality, vďaka čomu nezostane nikto z divákov sedieť v tichu. Zucchero s divákmi veľmi rýchlo nadviaže kontakt a baví sa spolu s nimi. Jeho hudba je zmes rozličných žánrov od blues až po rock, s použitím moderných elektronických prvkov. Preslávili ho okrem iných, najmä romantické balady ako "Senza una donna", je autorom viacerých nádherných piesní, ktoré pozná celý svet. Veľmi rád spolupracuje so známimi svetovými umelcami zvučných mien ako Paul Young, Eric Clapton, Luciano Pavarotti, Elton John, Bono z U2, Sting, alebo Andrea Bocelli.

Zažite jednu z najväčších hviezd talianskej hudobnej scény v romantickom prostredí Bratislavského hradu 28. júla 2024.

Vstupenky na koncert Zucchera budú exkluzívne v sieti ticketportal.sk od utorka 5.decembra 2023 od 10:00 hodiny.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/ZUCCHERO?ID_partner=60


Tagy: Zucchero
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Multižánrový festival HELFEST zverejnil dátum ročníka 2024. Návštevníci môžu očakávať niekoľko pozitívnych zmien, odkazuje kapela Heľenine Oči.
<< predchádzajúci článok
Lúčnica oslavuje 75 rokov premiérovým galaprogramom aj knihou