Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Pohoda festival

19. júna 2018

Zverejnili line-up Pohody 2018. V predaji ostáva necelých 2500 permanentiekNa webe festivalu zverejnili line-up s programom Pohody 2018. Aj tento rok je súčasťou line-upu funkcia, vďaka ktorej si môžete vybrať a vytlačiť zoznam vami preferovaných vystúpení.Zdieľať
Zverejnili line-up Pohody 2018. V predaji ostáva necelých 2500 permanentiek

Skvelý predpredaj predznamenali rekordne rýchlo vypredané špeciálne ubytovacie kapacity či parkovacie miesta v sektoroch P1 a P2. Aktuálne ostáva v predaji necelých 2500 permanentiek na Pohodu 2018. Po vypredaní stanových miest v ZSE Family parku prichádzame s ďalším riešením pre rodiny s deťmi v podobe špeciálneho Family & Silent Campu medzi Karavan parkingom a Silent Discom. Ďalšou novinkou sú aj špeciálne náramky pre návštevníkov pod 18 rokov. Pripomíname, že už túto stredu zverejníme informácie o novinkách a službách, s ktorými zlepšia komfort návštevníkov naši partneri.

 

Tento rok sa vraciame k celodennému systému rozdelenia slotov koncertov hodina – hodina. Po koncertoch nasledujú rovnako dlhé pauzy a susedné pódiá hrajú na striedačku. V praxi tento model umožňuje vidieť viac hudby a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. Pre návštevníkov webovej stránky sme pripravili dve verzie zoradenia programu: line-up (podľa pódií) a timeline (podľa dní).

 

·         V line-upe je program zoradený podľa stageov do troch stĺpcov jednotlivých dní. Pódiá a časy vystúpení sú rozložené horizontálne. Náš lineup nájdete tu: www.pohodafestival.sk/sk/lineup

·         V timeline sú dni a pódiá radené pod sebou. Kapely sú zoradené na časovej osi v „scrollovateľnej“ tabuľke. Timeline si môžete pozrieť tu: www.pohodafestival.sk/sk/timeline

 

PREDPREDAJ A MIESTA PRE RODINY S DEŤMI

Rekordný predaj ubytovania a parkingu potvrdil skvelý predpredaj permanentiek, ktorých ostáva už len necelých 3000 kusov. Každoročne nám rastie aj záujem o ubytovanie v ZSE Family parku. Pre obmedzený priestor v tejto zóne sme v tomto roku zaviedli povinnú rezerváciu stanových miest, ktorej cieľom je zlepšiť komfort pri umiestňovaní stanov aj tých rodín s deťmi, ktoré prichádzajú do areálu neskôr. Tri týždne pred začiatkom festivalu sme vypredali kapacitu tohto stanového tábora. Pre stále veľký záujem mnohých ľudí, ktorí si nestihli zakúpiť stanové miesto v tejto časti areálu prichádzame s ďalším riešením.

 

Tým je vytvorenie špeciálneho Family & Silent Campu medzi Karavan parkingom a Silent Discom. Aj tí, ktorí si nestihli zakúpiť Camping Family Park, tak budú v tejto zóne zvukovo chránení v podstate z oboch strán. Keďže Silent Disco je potichu a ubytovanie v Karavan parkingu aj doposiaľ využívala podobná štruktúra návštevníkov ako v ZSE Family parku. Zároveň je na tomto mieste z každej strany umiestnený plot, čím vznikne záliv, z ktorého je to blízko do detského parku aj k sprchám a splachovacím záchodom. Ubytovanie je určené primárne pre rodiny s deťmi ale aj starších návštevníkov či ľudí, ktorí hľadajú v stanovom tábore tichšie prostredie a väčší pokoj. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou 5 €. Miesta v našom shope sa vypredali za pár hodín, posledné kusy ostávajú v sieti Ticketportal.

 

ŠPECIÁLNE NÁRAMKY PRE NÁVŠTEVNÍKOV POD 18 ROKOV

Všetci, ktorí majú menej ako 18 rokov, dostanú tento rok na Pohode špeciálne náramky. Uľahčujeme tým prácu našim barmanom a barmankám, ktorí budú vedieť ľahšie rozlíšiť, komu čo načapovať. Pohode je známa tým, že na nej nepredávame tvrdý alkohol a tento rok chceme urobiť ďalší krok k zodpovednej zábave. 

 

Špecifikom Pohody je aj prístup partnerov, ktorí sa u nás podieľajú na každoročnom zlepšovaní komfortu a zážitku. S akými novinkami prídu tento rok, prezradíme na partnerskej tlačovej konferencii v kaviarni Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave v stredu 20. júna o 10:00. Tlačovú konferenciu môžete sledovať naživo na našom Facebooku.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Na Pohodu môžu fanúšikovia cestovať aj vlakom. Vlakom je to Pohoda 2018 (13. 6. 2018)
 POHODU zaradili medzi najlepšie festivaly sveta (28. 5. 2018)
 Pohoda prvým partnerom Viberu na Slovensku (23. 5. 2018)
 Video: Nové mená, špeciálne projekty a ďalšie novinky Pohody 2018 (16. 5. 2018)
 POHODA DEŇ_FM 2018 sa uskutoční už budúci týždeň (11. 5. 2018)
 GusGus na Pohode 2018 - elektronická legenda z Isladu (19. 4. 2018)
 Pohoda 2018: The Guardian a The Telegraph zaradili Pohodu do svojich festivalových výberov (9. 4. 2018)
 Laura Pergolizzi umeleckým menom LP aj s jej hitom Lost on you na Pohode 2018 (29. 3. 2018)
 Za zrútenie stanu na Pohode musí nemecký staviteľ zaplatiť 33.190 eur (9. 3. 2018)
 Koncert pre Jána a Martinu organizujú už túto nedeľu (1. 3. 2018)nasledujúci článok >>
VIDEO: V Austrálii zomrel najstarší známy orangutan sumatriansky
<< predchádzajúci článok
V rodisku Jonáša Záborského je stále tretina obyvateľov Záborských

Zverejnili line-up Pohody 2018. V predaji ostáva necelých 2500 permanentiek - diskusné fórum čitateľov