Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

14. septembra 2011

Zverejnili novú skladbu Amy WinehousePri príležitosti nedožitých 28. narodenín speváčky Amy Winehouse sa na internete objavila jej doteraz nezverejnená nahrávka. Duet s Tonym Bennettom speváčka nahrala niekoľko mesiacov pred jej ...Zdieľať
amy winehouse BRATISLAVA 14. septembra (WEBNOVINY) - Pri príležitosti nedožitých 28. narodenín speváčky Amy Winehouse sa na internete objavila jej doteraz nezverejnená nahrávka. Duet s Tonym Bennettom speváčka nahrala niekoľko mesiacov pred jej nečakanou smrťou 23. júla. Zisky z predaja súvisiaceho so skladbou s názvom Body and Soul pôjdu pre The Amy Winehouse Foundation. Tú založila speváčkina rodina "na podporu charít a organizácií vykonávajúcich charitatívnu činnosť v Spojenom kráľovstve, ako aj v zahraničí, ktoré pomáhajú, podporujú, alebo sa starajú o mladých ľudí," píše sa vo vyhlásení nadácie.


Na jej internetovej stránke si fanúšikovia môžu pozrieť videoklip k skladbe, v ktorom Amy pôsobí veľmi spokojne a je dobre naladená. Podľa nadácie Winehouse pred stretnutím s Bennettom vtipkovala: "Môžem ho volať Tone (v preklade tón, pozn. prekl.)?" O duete Winehouse povedala: "Naše spoločné spievanie jednoducho perfektne ladilo. Nemohlo to byť lepšie."

Informácie zverejnila webstránka People.com.Zbaviť sa drog pomáhal Winehouse jej otec aj päsťami

Otec zosnulej speváčky Amy Winehouse povedal, že boj proti jej drogovej závislosti často zahŕňal aj fyzické násilie, keď musel zápasiť s drogovými dílermi a gangstrami, ktorí jeho dcéru zásobovali narkotikami. "Trávil som svoj čas bitkami s drogovými dílermi, a myslím tým skutočné pästné bitky. Bol som muž v stredných rokoch s nadváhou, ktorý sa bíjava s ľuďmi," uviedol Mitch Winehouse počas utorňajšieho rozhovoru pre tlačovú agentúru Associated Press.

Podľa Winehouseových slov, keď sa jeho dcéra raz spamätala, uvidela, ako drogy ubližujú jej rodine. "Bola toho všetkého svedkom - ako jej rodina a priatelia bojujú proti gangstrom - a rozhodla sa, že rodinu už viac nechce dostať do tohto postavenia," vysvetlil.

Amy Winehouse, ktorá bojovala s drogovou a alkoholovou závislosťou, zomrela 23. júla vo veku 27 rokov. Dnes, v deň jej nedožitých 28. narodenín, spúšťa jej otec mládežnícku charitu s názvom The Amy Winehouse Foundation. Je presvedčený o tom, že jeho dcéra zomrela na záchvat, ktorými trpela aj v minulosti.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Amy Winehouse umrela bez drog (23. 8. 2011)
 Z domu Amy Winehouse zmizli nevydané skladby (11. 8. 2011)
 Otec Amy Winehouse rozdal jej oblečenie fanúšikom (30. 7. 2011)
 Amy Winehouse zabila abstinencia, tvrdí jej rodina (28. 7. 2011)
 V utorok pochovajú Amy Winehouse (26. 7. 2011)
 Amy Winehouse zomrela sama v posteli, našiel ju ochrankár (25. 7. 2011)
 M.I.A. zverejnila skladbu venovanú Amy Winehouse (25. 7. 2011)
 Smrť Amy Winehouse spôsobila extáza, tvrdia jej priatelia (24. 7. 2011)
 Winehouse javila známky života, keď dorazila záchranka (24. 7. 2011)
 Amy Winehouse našla polícia mŕtvu (23. 7. 2011)nasledujúci článok >>
Kapela Smola a hrušky vyrazí na turné aj s maskotkou
<< predchádzajúci článok
Zvýšiť kvalitu STK chce vláda kamerami