Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. júla 2010

Zvýhodnená cena vstupeniek na Fest Europa 2Hudobný festival Fest Europa 2 sa uskutoční už po trinástykrát v dňoch 30. júla a 31. júla 2010 na futbalovom štadióne v Poprade. Predpredaj vstupeniek na najväčší hudobný festival na ...Zdieľať
fest europa 2 Foto: Forza BRATISLAVA 16. júla (WBN/PR) - Hudobný festival Fest Europa 2 sa uskutoční už po trinástykrát v dňoch 30. júla a 31. júla 2010 na futbalovom štadióne v Poprade. Predpredaj vstupeniek na najväčší hudobný festival na východe Slovenska odštartoval 3. mája. Cena dvojdňovej vstupenky je do 29. júla 12 €. Na mieste bude stáť dvojdňová vstupenka 17 € a jednodňová 13 €. Lístky za zvýhodnenú cenu sú dostupné v predajnej sieti Eventim a Ticketportal.


Fest Europa 2 bude tradične plné dobrej hudby, strhujúce atrakcie dotvoria skvelú atmosféru. Dramaturgia festivalu aj v tomto roku vychádza z hlavného zámeru, ktorým je ponúknuť divákom naživo tých interpretov a piesne, s ktorými sa počas celého roka stretávajú v éteri Europy 2. Na festivale sa tak na jednom pódiu stretnú v priebehu dvoch dní viac ako dve desiatky slovenských a českých interpretov.

Na futbalovom štadióne v Poprade opäť dostanú priestor známe a veľké hudobné mená z mnohých kútov Slovenska a zahraničia - Horská chata, Lavagance, Helenine oči, Miro Šmajda, Gladiator, Kryštof, Peter Cmorik, Zuzana Smatanová, Scooter, Plus Minus, Save The Cookie, Polemic, Smola a Hrušky, Moja Reč, Rytmus a Tina, Hex, Martin Chodúr, Richard Müller.

Všetky bližšie a nové informácie budú zverejnené na web stránkach www.europa2.sk, www.forza.sk

Organizátori: Rádio Europa 2, Mesto Poprad, Produkčný dom FORZA Generálni reklamní partneri: AquaCity Poprad, cestovná kancelária Hydrotour Hlavní reklamní partneri: Prvá stavebná sporiteľňa, pivo Staropramen, Veolia Voda - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, Eco Invest Reklamní partneri: Kofola, Spiš Oficiálni dodávatelia: Harmony, TOI TOI & DIXI, Plastt Mediálni partneri: Musiq 1, TV Poprad, Nový Čas, čas.sk, Nový Čas Nedeľa, Život, IN, Azet, Boomerang Media, Kam do mesta, SITA, euroAWK

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní Ghost Rider
<< predchádzajúci článok
Bez ladu a skladu oslávia narodeniny koncertom

Zvýhodnená cena vstupeniek na Fest Europa 2 - diskusné fórum čitateľov