Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

AAA AUTO bude počas lockdownu opäť predávať autá online s doručením domov


Tagy: Lockdown PR

Vybrať si a kúpiť automobil od AAA AUTO a Mototechny môžete online, vydezinfikované vozidlo vám privezú zadarmo. Auto môžete online aj predať. So zavedením ...Zdieľať
aaa auto_foto 676x451 25.11.2021 (Webnoviny.sk) - Vybrať si a kúpiť automobil od AAA AUTO a Mototechny môžete online, vydezinfikované vozidlo vám privezú zadarmo. Auto môžete online aj predať.


So zavedením nového lockdownu na Slovensku sieť autocentier AAA AUTO a Mototechna opäť prechádza na už osvedčený online predaj aj výkup vozidiel. Zákazníci si môžu prostredníctvom webových stránok vybrať alebo kúpiť auto, ktoré im spoločnosť bezplatne doručí do miesta bydliska alebo na iné nimi vybrané miesto. V sieti autocentier AAA AUTO a Mototechna už od začiatku prvej vlny pandémie koronavírusu všetky automobily a pobočky pravidelne dezinfikujú a kontrolujú zdravotný stav všetkých svojich zamestnancov.

"Po aktuálnom vládou schválenom sprísnení opatrení, kedy budú naše autocentrá zatvorené, sme pripravení zaistiť predaj vozidiel online, pri dodržiavaní najprísnejších hygienických štandardov. Call centrum vybavujúce dopyty po vozidlách, ktoré si ľudia vyhľadávajú na internete, má posilnenú kapacitu. Na zaistenie doručovania automobilov sme posilnili aj kapacity predajcov. Celý proces je už veľmi dobre vyskúšaný z minulých lockdownov a ľudia sa ho naučili bez problémov využívať. Rovnako jednoduché je u nás auto online aj predať," uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva AURES Holdings, prevádzkovateľa medzinárodnej siete autocentier AAA AUTO a Mototechna.

Celý proces kúpy či predaja auta online je jednoduchý


Ľudia si môžu vybrať a zarezervovať vozidlá, o ktoré majú záujem, na stránkach www.aaaauto.sk alebo www.mototechna.sk. Následne sa na zelenej linke call centra 0800 100 100 s operátorom dohodnú na mieste a čase odovzdania automobilu. Vydezinfikované auto na dohodnuté miesto pristaví predajca vybavený ochrannými pomôckami. Predaj auta je možný taktiež cez call centrum.

Autá aj pracovníci sú pripravení, dodržiavajú sa prísne pravidlá


AAA AUTO a Mototechna svoje vozidlá a pobočky pravidelne dezinfikujú a taktiež kontrolujú zdravotný stav svojich zamestnancov. Testovacie jazdy vykonávajú predajcovia dodržiavajúci všetky hygienické zásady, ktoré spoločnosť prísne kontroluje. "Pokiaľ sa ľudia o kúpe automobilu ešte len rozhodujú, chcela by som pripomenúť, že individuálne cestovanie vlastným vozidlom namiesto verejnej dopravy je v dobe rôznych epidémií jedným z najúčinnejších opatrení, ktoré pomáhajú vyhnúť sa nákaze," informuje Karolína Topolová. "Na zaobstaranie auta na splátky vám vieme u našich renomovaných partnerov zaistiť úvery výhodnejšie ako v banke," doplnila.

Na online predaj a výkup vozidiel sieť AAA AUTO a Mototechna na Slovensku prechádzajú s okamžitou platnosťou.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - AAA AUTO bude počas lockdownu opäť predávať autá online s doručením domov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: Lockdown PR
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rada slovenských exportérov získala ako klaster európsky certifikát excelencie
<< predchádzajúci článok
Vo Vysokých Tatrách už začali s umelým zasnežovaním, zimnú sezónu by nemali zmariť ani opatrenia

AAA AUTO bude počas lockdownu opäť predávať autá online s doručením domov - diskusné fórum čitateľov