Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

07. mája 2020

Aktualizácia Facebooku narušila činnosť aplikácie Tinder i Spotify, spoločnosť už chybu opravilaSpoločnosť Facebook sa ospravedlnila za nepríjemnosti, ktoré spôsobila nedávna aktualizácia jej softvéru aplikáciám v iPhoneoch a iPadoch. Update obmedzil fungovanie ...Zdieľať
facebook 676x499 7.5.2020- Spoločnosť Facebook sa ospravedlnila za nepríjemnosti, ktoré spôsobila nedávna aktualizácia jej softvéru aplikáciám v iPhoneoch a iPadoch. Update obmedzil fungovanie aplikácií ako Tinder, Spotify či TikTok.


Problém sa týkal aplikácií, ktoré obsahujú funkciu prihlásenia sa prostredníctvom Facebooku, vďaka čomu nevyžadujú vytvorenie nového používateľského mena a hesla. Facebook uviedol, že "identifikoval a vyriešil problém".

Spoločnosť v stredu aktualizovala súbor nástrojov SDK, ktorý využívajú vývojári aplikácií pri integrácii svojich služieb. Nezávislí vývojári však následne na platforme Github upozornili, že došlo k narušeniu ich aplikácií.

Zástupcovia Facebooku neskôr uviedli, že vedia o chybe a ospravedlnili sa "za všetky spôsobené nepríjemnosti".


Zdroj: Webnoviny.sk - Aktualizácia Facebooku narušila činnosť aplikácie Tinder i Spotify, spoločnosť už chybu opravila © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Britské úrady stiahli stovky podvodných webstránok, mnohé od ľudí žiadali platobné údaje
<< predchádzajúci článok
Zomrel niekdajší spevák kapely Bad Company Brian Howe

Aktualizácia Facebooku narušila činnosť aplikácie Tinder i Spotify, spoločnosť už chybu opravila - diskusné fórum čitateľov