Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

20. mája 2011

Anelka sa ide súdiť s denníkom L'Equipe o 150 000 eurBývalý francúzsky futbalový reprezentant Nicolas Anelka začal súdny spor s francúzskym denníkom L'Equipe o 150 000 eur za uverejnenie jeho slovného výpadu na adresu trénera ...Zdieľať
bez nazvu Nicolas AnelkaFoto: SITA/AP PARÍŽ 20. mája (WEBNOVINY) - Bývalý francúzsky futbalový reprezentant Nicolas Anelka začal súdny spor s francúzskym denníkom L'Equipe o 150 000 eur za uverejnenie jeho slovného výpadu na adresu trénera národného tímu Raymonda Domenecha počas minuloročných majstrovstiev sveta v JAR. Útočník anglického klubu FC Chelsea tiež požaduje od renomovaného športového periodika publikovanie ospravedlnenia na titulnej strane .

Aj keď 32-ročný zakončovateľ nikdy nepoprel hádku počas polčasovej prestávky zápasu s Mexikom (po polčase bol stav 0:0, konečný výsledok 0:2, pozn.), no povedal, že denník jeho slová skreslil a po celej titulnej strane bolo plno jeho údajných vulgárnych vyjadrení. Zástupcovia Francúzskej futbalovej federácie (FFF) poslali po tejto hádke Anelku domov a nasledujúci deň na tréningu spoluhráči reagovali na jeho odchod protestom. Športové periodikum tvrdí, že dvojica jeho novinárov má presné Anelkove slová potvrdené zo štyroch rozdielnych zdrojov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Scolari za kritiku rozhodcu so 6-zápasovým trestom
<< predchádzajúci článok
Contador naďalej v ružovom, triumf nechal Rujanovi