09. decembra 2015

Arsenal viedol po polčase v Pireu 1:0 a živil šancu na postup

Na snímke hráč Olympiakosu Ideye Brown (vľavo) a hráč Arsenalu Santi Casorla (vpravo) v zápase 6. kola skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov F-skupiny Olympiakos Pireus - FC Arsenal Londýn v Pireuse 9. decembra 2015. Foto: TASR/AP
Bratislava 9. decembra (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn viedli po prvom polčase stredajšieho súboja F-skupiny Ligy majstrov 2015/2016 na pôde Olympiakosu Pireus 1:0 a živili tak šancu na postup do osemfinále. Vedúci gól hostí po pol hodine hry vsietil Olivier Giroud.

Londýnska FC Chelsea vyhrávala po úvodných 45 minútach nad FC Porto 1:0, keď vlastenca si strelil v 12. minúte Ivan Marcano.