11. marca 2014

Barys Astana vedie v sérii nad Jekaterinburgom už 3:0

Hokejisti Admiralu Vladivostok zdolali v treťom zápase štvrťfinále Východnej konferencie KHL na domácom ľade Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení a znížili stav série na 1:2. Víťazný ...

KHL Foto: internet
Moskva 11. marca (TASR) - Hokejisti Admiralu Vladivostok zdolali v treťom zápase štvrťfinále Východnej konferencie KHL na domácom ľade Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení a znížili stav série na 1:2. Víťazný gól nováčika strelil v 86. minúte Iľja Zubov.

Sibir Novosibirsk deklasoval na svojom ľade AK Bars Kazaň 7:1 a v sérii sa ujal vedenia 2:1. Hetrikom sa v drese víťazov blysol fínsky útočník Jonas Enlund, ktorý zaznamenal prvé tri góly svojho tímu. Blízko k postupu do konferenčného semifinále je kazašský tím Barys Astana. V Jekaterinburgu vyhral aj tretí zápas 2:1, keď sa o víťazný gól postaral v 57. minúte Konstantin Rudenko.

play off KHL

štvrťfinále Východnej konferencie - tretie zápasy:
Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk 4:3 pp (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 3. a 33. Schütz, 21. a 86. Zubov - 9. Zaripov, 25. M. Juňkov, 52. Lee
/na zápasy 1:2/

Sibir Novosibirsk – AK Bars Kazaň 7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
Góly: 13. Enlund, 18. Enlund, 26. Enlund, 29. Monja, 32. Ignatuškin, 40. Kopejkin, 50. Gubin – 46. Varnakov