10. júla 2017

Bears Beach Rugby pre Persona Non Grata

Víťazom 4. ročníka turnaja v plážovom rugby Bears Beach Rugby sa stal v mužskej kategórii tím Persona Non Grata tvorený bývalými hráčmi z Rugby klubu Olomouc. V finále na ...

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Žilina 10. júla (TASR) - Víťazom 4. ročníka turnaja v plážovom rugby Bears Beach Rugby sa stal v mužskej kategórii tím Persona Non Grata tvorený bývalými hráčmi z Rugby klubu Olomouc. V finále na piesku žilinského eXtreme parku na Vodnom diele zdolal 1. RC Slovan Bratislava 6:2. Bronzový stupienok obsadil Rugby Club Havířov. Na ďalších miestach skončili postupne Rugby Club Spartak Trnava, ARC Iuridica Praha, domáci Žilina Bears Rugby Club, Bar bar team tvorený hráčmi z viacerých tímov a Rugby Union Club Piešťany.

V ženskej časti turnaja triumfovali hráčky 1. RC Slovan Bratislava, na druhom mieste skončili ženy Rugby Union Clubu Piešťany a tretie ragbistky Rugby Club Spartak Trnava. Bears Beach Rugby je jediný turnaj v plážovom ragby na Slovensku. Na víkendovom podujatí štartovalo osem mužských tímov zo Slovenska a Česka a po prvý raz aj tri čisto slovenské ženské kolektívy.

Tour de France: Porte by sa mal vrátiť na bicykel začiatkom augusta