Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. septembra 2023

Becík z Hlasu zaobstaral autobusy na prepravu migrantov zo Slovenska, čaká však na krok od vlády (video)Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Branislav Becík (Hlas-SD) zaobstaral autobusy na prepravu migrantov zo ...Zdieľať
snimka obrazovky 2023 09 23 141108 676x445 23.9.2023 (SITA.sk) - Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Branislav Becík (Hlas-SD) zaobstaral autobusy na prepravu migrantov zo Slovenska. Informoval o tom vo videu, na ktoré v tlačovej správe upozornila strana Hlas-SD.

Autobusy pre migrantov


Poznamenal však, že považuje za potrebné najprv zaistiť hranice Slovenska pred príchodom ďalších nelegálnych migrantov. Použitie autobusov by podľa neho malo byť až druhým krokom po tom, čo vláda vyjedná oficiálnu dohodu o prijatí migrantov s Nemeckom.

„Ak majú namierené do Nemecka - čo tvrdí Ódor, prezidentka a Hamran - a ak je aj pravdou, že Nemci ich tam čakajú, nebude žiadny problém pre vládu zabezpečiť plynulú prepravu a sprievod pre tieto autobusy, ktoré sú pripravené odviezť nelegálnych migrantov preč z našej krajiny,“ myslí si Becík.

Migračná kríza sa zľahčuje


Nitriansky župan tiež skonštatoval zvýšený pohyb migrantov na slovenskom území. Za situáciu viní vládny kabinet, ktorý podľa neho situáciu príliš zľahčuje, a tiež policajného prezidenta Štefana Hamrana. Ten podľa Becíka celkovo nezvláda migračnú krízu. Na šéfa polície kandidát strany Hlas tiež apeluje, aby začal plniť svoje povinnosti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Becík z Hlasu zaobstaral autobusy na prepravu migrantov zo Slovenska, čaká však na krok od vlády (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Obžalobu na prezidentku je možné podať iba za vlastizradu, tvrdí Šimečka a Fico by mal vrátiť právnický diplom
<< predchádzajúci článok
M. Šimečka odmieta snahu Smeru-SD podať návrh na obžalobu prezidentky