07. októbra 2009

Beck nadelil na challengeri v Monse kanára a prehral v 2. kole

Slovenský tenista Karol Beck neuspel v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Ethias Trophy v belgickom Monse (dotácia 106 500 eur, tvrdý povrch Greenset v hale), keď rovnako ...

MONS 7. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský tenista Karol Beck neuspel v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Ethias Trophy v belgickom Monse (dotácia 106 500 eur, tvrdý povrch Greenset v hale), keď rovnako nenasadenému Iľjovi Marčenkovi z Ukrajiny podľahol za vyše dve hodiny v troch setoch 6:0, 3:6, 1:6. Štvrťfinálovým súperom Marčenka bude víťaz súboja Lukáš Lacko (SR) - David Goffin (Belg.). Slovák Igor Zelenay postúpil spolu s Nemcom Philippom Marxom už do semifinále štvorhry. Naopak, Dominik Hrbatý sa rozlúčil po boku nemeckého deblového partnera Michaela Kohlmanna so súťažou už v 1. kole.

Dvojhra - 2. kolo:
Iľja Marčenko (Ukr.) - Karol Beck (SR) 0:6, 6:3, 6:1 za 133 minút
Lukáš Lacko (SR) - David Goffin (Belg.) ešte sa hrá, zatiaľ je stav 1:0 v I. sete

Štvorhra - 1. kolo:
Alejandro Falla, Teimuraz Gabašvili (Kol./Rus.) - Dominik Hrbatý, Michael Kohlmann (SR/Nem.) 7:5, 6:4
štvrťfinále:
Philipp Marx, Igor Zelenay (4-Nem./SR) - Steve Darcis, Xavier Malisse (Belg.) 6:3, 6:4 za 55 minút